Pożyczki bez BIK

W życiu mogą pojawić się różne niespodziewane wydarzenia bądź okazje, które wymagają od nas większych nakładów finansowych, którym nie jesteśmy w stanie sprostać, korzystając jedynie z bieżących zarobków. W sytuacji, gdy nie posiadamy odpowiednich oszczędności, najwygodniejszym i najszybszym rozwiązaniem są kredyty gotówkowe. W przypadku banków mogą pojawić się jednak pewne problemy. Jeśli zależy nam na czasie, mamy już na głowie jakieś pożyczki, nie posiadamy płynnych bądź odpowiednio wysokich według banku zarobków, wówczas pożyczka może nie zostać przyznana, bądź cały proces podejmowania przez tę instytucję decyzji zabierze sporo czasu. W takich sytuacjach najlepszym rozwiązaniem są pożyczki bez BIK, czyli tak zwane chwilówki.

Zdjęcie znalezione na stronie Pixabay.com

Nie są one udzielane w bankach, lecz innych punktach finansowych, których coraz więcej znajduje się na rynku polskim. BIK, czyli Biuro Informacji Kredytowej, udziela danych na temat tego, czy konkretna osoba posiada już jakieś zadłużenia oraz problemy i opóźnienia w związku z ich spłatą. Takie informacje często działają na niekorzyść potencjalnego kredytobiorcy i blokują mu możliwość zaciągnięcia kolejnej pożyczki. Dlatego, jeśli sytuacja życiowa zmusza nas do kolejnego zobowiązania finansowego, warto zdecydować się na kredyt bez BIK.

Najczęściej wystarczy dysponować jedynie dokumentem potwierdzającym tożsamość. Niepotrzebne są natomiast żadne zaświadczenia dotyczące zarobków, a decyzja w sprawie przyznania pożyczki zapada w kilkanaście minut. Pieniądze wpływają na konto podane przez klienta jeszcze tego samego dnia, a nawet są wypłacane od ręki. Oczywiście kwota takiego kredytu bez BIK jest ograniczona i z całą pewnością nie wystarczy na kupno domu czy nowego samochodu. Jednak takie sytuacje, jak nagły remont mieszkania, kupno sprzętu RTV lub AGD, ślub, wesele, kupno samochodu z rynku wtórnego czy atrakcyjna oferta wycieczki to doskonałe okazje do tego, by zdecydować się na pożyczkę bez BIK – szybką, pewną, wygodną i bez zbędnych formalności.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *